!
01

מתנות לעולים לכיתה א'

מחפשים מתנות לילדים העולים לכיתה א'?

מתן מתנה לילדים העולים לכיתה א' היא הזדמנות להיות חלק מהשמחה הזו, ולהעביר לילד את המסר החשוב כי אנו רואים בשלב החדש הזה אירוע משמח, חגיגי וחיובי. מסר זה חשוב מאד להתחלה מוצלחת, כך ירגיש הילד כי העלייה לכיתה א' היא משמחת!

כשילדיי היו בגיל הגן, אני זוכרת את חיפושיי אחר מתנות לילדי הגן. מתנות יפות ובעלות ערך מוסף, ערך למידה. מתנות שהן WINWIN לילד ולהורים. מתנות מקוריות ויצירתיות המשלבות בין ערך חינוכי ליצירתיות, ומותאמות להכנה לכיתה א' ולתחילת הלימודים בבית הספר.

אבקש לחשוף אתכם למגוון מוצרים איכותיים שנעשו במחשבה גדולה מתוך ידע של עשרות שנים בתחום הכנה לכיתה א'.
כל אחד מהם הוא מתנה יפיפייה, משובחת ורלוונטית לילדים העולים לכיתה א'. מתנות שהילדים, ההורים והמורים יעריכו וייהנו מהם לאורך זמן.
ניתן לקבל מגוון הצעות בטווח מחירים החל מ 10ש"ח ועד מארזים בעלות החל מ 99ש"ח .
התמונות שלמעלה: מניפת האותיות וסימני הניקוד, משחקי מילים, צמידי אותיות הא"ב, הספר המחיק שלי אותיות הא"ב, אריות בתנועות סימני הניקוד, משחק זיכרון אותיות וצלילים, הספר המחיק שלי מספרים ועוד.

מזמינה אתכם ליהנות מהמשחקים הלימודיים שאני יוצרת. משחקים הנוצרים על בסיס הידע הניסיון הרב שלי כמאבחנת דידקטית וכאשת חינוך הנפגשת יום יום עם ילדים. מבטיחה שתיהנו מהאיכות, מהלמידה, מהיצירתיות ומהשמחה שתמצאו בכל המשחקים והכלים שלי!

שלכם, שולי לבני, מאבחנת דידקטית, מומחית בתחום לקויות הלמידה, פיתוח כשרי למידה ומייסדת 'ליבי מוצרים חינוכיים ללמידה מהנה'.

שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות