!
01

מתנות לעולים לכיתה א'

מחפשים מתנות לילדים העולים לכיתה א'?

כמובן, כי כולנו נרגשים כשהילדים עולים לכיתה א'!  בוודאי ובוואדי כשמדובר בילדים ובנכדים שלנו, אך כמובן שחיוך גדול עולה על פנינו גם כשאנו רואים ביום הראשון ללימודים זאטוטים נרגשים צועדים ברחובות, לצד הוריהם הנרגשים לא פחות. נזהה אותם לפי התיקים הענקיים ביחס לגודלם של הילדים, שרק לפני חודשיים עוד היו ילדי גן.

כמה מרגש! אמרנו את זה כבר?…

בחירת מתנה לילדים העולים לכיתה א' ומתן המתנה היא הזדמנות להיות חלק מהשמחה הזו, וכשיש שמחות בסביבה, אנחנו בעד להיות חלק מהן!

לא פחות חשוב הוא המסר שלנו לילדים. עם מתן המתנה לילד אנו מעבירים לו את המסר כי אנחנו רואים בשלב החדש הזה אירוע משמח, חגיגי וחיובי, מסר זה חשוב מאד להתחלה מוצלחת, כך ירגיש הילד כי העלייה לכיתה א' היא משמחת!

זוכרת את חיפושיי אחר מתנות 'שוות' לחברים של ילדיי כשהיו בגיל הגן. מתנות יפות ובעלות ערך מוסף, ערך למידה. מתנות שהן WINWIN לילד ולהורים.

זוכרת את חיפושיי אחר מתנות לקראת כיתה א', מתנות מקוריות ויצירתיות, ססגוניות ומשמחות, המשלבות בין ערך חינוכי ליצירתיות, ומותאמות להכנה לכיתה א' ולתחילת הלימודים בבית הספר. היה זה עבורי טריגר נפלא, להיכנס לעולם מרתק ומהנה וליצור משחקים לימודיים שחיפשתי אחריהם ולא מצאתי.

מזמינה גם אתכם ליהנות מהמשחקים הלימודיים שאני יוצרת. משחקים הנוצרים על בסיס הידע הניסיון הרב שלי כמאבחנת דידקטית וכאשת חינוך הנפגשת יום יום עם ילדים. מבטיחה לכם שתופתעו מהאיכות, מהלמידה, מהיצירתיות, מהשמחה ומהססגוניות שתמצאו בכל המשחקים שלי!

שלכם, שולי לבני, מאבחנת דידקטית, מומחית בתחום לקויות הלמידה, פיתוח כשרי למידה ומייסדת 'ליבי מוצרים חינוכיים ללמידה מהנה'.

שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שינוי גודל גופנים
ניגודיות