!

כיום אני אשת חינוך בעלת תואר B.A בייעוץ חינוכי ותואר M.A בחינוך מיוחד, מאבחנת דידקטית, מורה לאסטרטגיות למידה ולהוראת מותאמת בשפה, מתמטיקה ואנגלית. מומחית בלקויות למידה, מרצה, מדריכה, מובילה צוותי הוראה ויזמית חינוכית. כבר 29 שנים יוצרת עשיה חינוכית ויום יום נמצאת עם ילדים.

השינוי בשגרת חיי מתחיל כשאני בת שנתיים ויחד עם משפחתי אנחנו נוסעים בעקבות אבי הרופא ליבשת אפריקה בשליחות משרד החוץ, לטובת יצירת קשרי חוץ עם מדינות אפריקה. ילדות קסומה, חופש בלתי נתפס, חיים באזור כפרי מוקף שבטים מקומיים, כאשר מסגרת חינוכית רשמית לא בנמצא. ילדה קטנה המפטפטת בצרפתית (שפת המקום) ובבולגרית (שפת אם) ונוכחת באירועים רשמיים עם אנשי חוץ, שגרירויות ואנשי המקום – הכל מהכל.

רגע לפני החזרה לארץ, הורי נוסעים לטיול סובב אירופה , ולמשך 5 חודשים בשל גילי הצעיר אני עוברת להתגורר עם סבתי בבולגריה. שם הפכתי לדוברת בולגרית רהוטה כשהשפה הצרפתית נשכחת וכמובן שאני לא דוברת ככל עברית.

עם חזרתנו לארץ מתחיל המהפך שבעתיד הרחוק קבע את ייעודי בחיים.

החזרה לארץ. מחיים מרתקים, לא שגרתיים ונטולי מסגרות חינוכיות, אני מיד “מוצנחת” לכיתה א’. בת חמש וחצי, לא דוברת עברית ולא מבינה מה מקומי במסגרת המוגדרת הזו. בלשון המעטה תקופת ביה”ס לאורך כל השנים זכורה לי כחוויה לא טובה. תלמידה של כמעט בסדר, שורדת, לא שתפתי את תחושותיי עם איש. עוד יותר מזה, הסתרתי כי התביישתי. לא חשבתי שאפשר אחרת.

למזלי, מנגד הייתה לי משפחה אוהבת, תנועת נוער שהעצימה, וכישרונות ספורטיביים שניחנתי בהם ובזכותם זכיתי בהצלחה ובהצטיינות. המשך בשירות צבאי מוצלח במיוחד, ומבחינתי, הסיפור הלאה היה כבר ברור מאליו.  אני בחרתי להשפיע.

בחרתי להיות אשת חינוך, שאתה ילדים ילמדו אחרת, אתה יצמחו, יצליחו ויאמינו בעצמם. כן גיליתי את סוד הקסם. אני פה כדי שהילדים שלנו יצליחו ויהיו מוכנים לשלב הבא.

מזמינה אתכם להיות חלק ממי שאני, מזמינה אתכם ליהנות מהידע והניסיון שלי ומהכלים הלימודיים שאני יוצרת. הם מכילים ידע עצום, דיוק, הצלחה, מקצועיות ברמה הראשונה, לב ענק, שמחה וילדה קטנה שהפכה לגדולה.

שלכם שולי לוי לבני

שינוי גודל גופנים
ניגודיות