!

כיום אני אשת חינוך תואר B.A בייעוץ חינוכי ותואר M.ED, מאבחנת דידקטית ומומחית בלקויות למידה. מורה לאסטרטגיות למידה ולהוראת מותאמת בשפה, מתמטיקה ואנגלית, מרצה, מדריכה, מובילה צוותי הוראה ויזמית חינוכית. כבר 29 שנים יוצרת עשיה חינוכית ויום יום נמצאת עם ילדים, הורים ומורים.

השינוי בשגרת החיים מתחיל בגיל שנתיים. כל המשפחה נוסעים יחד עם אבי הרופא ליבשת אפריקה בשליחות משרד החוץ, לטובת יצירת קשרי חוץ ומתן עזרה למדינות אפריקה. ילדות קסומה, חופש בלתי נתפס, חיים באזור כפרי מוקף שבטים מקומיים, כאשר מסגרת חינוכית רשמית לא בנמצא. ילדה קטנה המפטפטת בצרפתית (שפת המקום) ובבולגרית (שפת אם) ונוכחת באירועים רשמיים עם אנשי חוץ, שגרירויות ואנשי המקום – הכל מהכל.

רגע לפני החזרה לארץ, הורי נוסעים לטיול סובב אירופה, ובאותו הזמן למשך 5 חודשים אני עוברת להתגורר עם סבתי בבולגריה. שם הפכתי לדוברת בולגרית רהוטה כשהשפה הצרפתית נשכחת וכמובן שהעברית היא לא בנמצא ולא קיימת באותם הימים.

עם חזרתנו לארץ מתחיל המהפך שבעתיד הרחוק קבע את ייעודי בחיים.

החזרה לארץ. מחיים מרתקים, לא שגרתיים ונטולי מסגרות חינוכיות, אני מיד “מוצנחת” לכיתה א’. בת חמש וחצי, לא דוברת עברית ולא מבינה מה מקומי במסגרת המוגדרת הזו. בלשון המעטה תקופת ביה”ס לאורך כל השנים זכורה לי כחוויה לא טובה. תלמידה של בסדר ולפעמים פחות, שורדת, לא שתפתי את תחושותיי עם איש. עוד יותר מזה, הסתרתי את הכישלונות ומסתבר שהסתרי היטב. כולם מסביב חשבו שהכל מושלם ועד היום בני כיתתי יעידו שזכרו שהייתי תלמידה מצטיינת – מסתבר שיש עוד יתרונות להיות הבת של הרופא המוצלח והאהוב של הקהילה. 

למזלי, מנגד למתרחש בביה”ס היו לי חיים שלמים וטובים – משפחה אוהבת, תנועת נוער שהעצימה, וכישרונות ספורטיביים שניחנתי בהם ובזכותם זכיתי בהצלחה ובהצטיינות. המשך בשירות צבאי מוצלח במיוחד, ומבחינתי, הסיפור הלאה היה כבר ברור מאליו.  אני בחרתי להשפיע.

בחרתי להיות אשת חינוך, איתה ילדים ילמדו אחרת, איתה יצמחו, יצליחו ויאמינו בעצמם. כן גיליתי את סוד הקסם. אני פה כדי שהילדים שלנו יצליחו ויהיו מוכנים לשלב הבא.

מזמינה אתכם להיות חלק ממי שאני, מזמינה אתכם ליהנות מהידע ומהניסיון שלי ומהכלים הלימודיים שאני יוצרת. הם מכילים ידע עצום, דיוק, הצלחה, מקצועיות מהרמה הראשונה, לב ענק, שמחה וילדה קטנה שהפכה לגדולה.

שלכם שולי לוי לבני

שינוי גודל גופנים
ניגודיות